Naujienos

Plečiamos paslaugos Vilniaus m. psichikos sveikatos centro Valgymo sutrikimų centre

2022 09 20

Vienintelis mūsų šalyje veikiantis centras, teikiantis valgymo sutrikimų kompleksinį gydymą tiek suaugusiems, tiek vaikams ir paaugliams, yra įsikūręs Vilniaus m. psichikos sveikatos centre. Čia dirbantys specialistai turi visą kompleksą priemonių, leidžiančių sėkmingai gydyti valgymo sutrikimus ir palaikyti gerą savijautą. Tiesa, gydymas ilgas, prireikia daug pastangų ir artimųjų palaikymo, bet svarbu ieškoti pagalbos ir neslėpti problemų, nes jos pačios niekur nedings.

Informuojame, kad išaugus paslaugų poreikiui ir susidarius eilėms, nuo š. m. rugsėjo 20 d. Valgymo sutrikimų centro Vaikų ir paauglių dienos stacionaras didina paslaugų apimtis ir vietoj buvusių 7 bus 14 vietų. Bus formuojama antra grupė, turėsime ir didesnį personalo skaičių. Didės ir ambulatorinių konsultacijų skaičius. Taip pat primename, kad nuo rugsėjo mėn. Vilniaus miesto psichikos sveikatos centre visų paslaugų apimtys grįžta į priešpandeminį lygį visuose ligoninės skyriuose: Suaugusiųjų valgymo sutrikimų, Krizių intervencijos, Poūmės psichiatrijos, Ūmios psichiatrijos ir kituose padaliniuose. Galime priimti daugiau pacientų, todėl kviečiame juos nukreipti į mūsų ligoninę. Šiuo metu nei Dienos stacionaro skyriuje, nei stacionaro skyriuose eilių nėra.

Atkreipiame dėmesį, kad mūsų ligoninėje pacientai gali gauti nemokamą aukštos kvalifikacijos psichoterapinę pagalbą: Psichoterapijos dienos stacionare pacientai gauna individualios ir grupinės psichoterapijos seansus, Krizių intervencijos skyriuje darbas su pacientu paremtas Dialektinės elgesio terapijos principais.

Jei yra reikalinga būtinoji pagalba, o pacientai negali greitai gauti nukreipimo, jis nėra būtinas.

Kvalifikuota pagalba bus suteikta, pacientai gali atvykti bet kuriuo paros metu ir savaitgaliais.